O NAS

Naszą misją jest tworzenie luksusowych produktów z zachowaniem unikalnego charakteru, wyszukanego piękna, wyrażenia siebie poprzez otaczającą przestrzeń.

MELFEN

to luksusowy sposób na odprężającą kąpiel w niebywałym komforcie. Świadomy wybór doskonałych materiałów. Wyjście naprzeciw ponadczasowej formie. Dyskretny urok luksusu. Chcemy abyś po całym dniu, nie mógł doczekać się wieczornej, odprężającej kąpieli w wannie wykonanej specjalnie dla Ciebie. Pragniemy abyś wszystkimi zmysłami poczuł pełny komfort płynący z kąpieli. Jesteśmy po to, aby dać Ci możliwość delektowania się chwilą odprężenia. Kąpiel w wannie Melfen stanie się Twoim rytuałem komfortu, a dla innych obrazem z sztuki.

Chcemy abyś po całym dniu, nie mógł doczekać się wieczornej, odprężającej kąpieli w wannie wykonanej specjalnie dla Ciebie.

Melfen dba aby jakość naszych produktów stała na jak najwyższym poziomie. Doskonała jakość materiału oraz ręczne wykończenie każdego elementu, sprawia że Twoja wanna staje się unikatowym dziełem sztuki.
Naszą misją jest tworzenie luksusowych produktów z zachowaniem unikalnego charakteru, wyszukanego piękna, wyrażenia siebie poprzez otaczającą przestrzeń.

MELFEN to luksusowy sposób na odprężającą kąpiel w niebywałym komforcie. Świadomy wybór doskonałych materiałów. Wyjście naprzeciw ponadczasowej formie. Dyskretny urok luksusu.

Wanny Melfen dają niebywale szeroką paletę rozwiązań, począwszy od harmonijnych kształtów, wyszukanych kolorów i elementów dodatkowych. Przez indywidualny proces twórczy, każda wanna staje się niepowtarzalna i unikatowa. Firma Melfen z odwagą podchodzi do klasycznych form. wysublimowany smak wyraża poprzez ponadczasowy produkt i dyskretny urok luksusu. Wskrzesza tradycyjne wanny dzięki nowoczesnej odsłonie. Podkreśla piękne formy i wyszukane kolory, które czynią je tak wyjątkowymi i ponadczasowymi.

Jerzy Wrona

założyciel firmy Melfen